WYCHOWAWCY

klasa
wychowawca
1a
mgr Ewa Marszałkowska
1b
mgr Emilia Leszkowska
1c
mgr Edyta Januszewska
1d
mgr Agnieszka Niklas
1e
mgr Martyna Jaskulska
1f
mgr Magdalena Lewna
1g
mgr Ewa Kowaluk

 

klasa
wychowawca
2a
mgr Grażyna Żakowska
2b
mgr Barbara Pisarek
2c
mgr Beata Grzenkowicz
2d
mgr Żaneta Hinca
2e
mgr Maria Stubińska
2f
mgr Joanna Tusk - Wolska
2g
mgr Bożena Wesołowska

 

klasa
wychowawca
3a
mgrJanusz Petta
3b
mgr Małgorzata Fularczyk
3c
mgr Grażyna Golanko
3d
mgr Łukasz Puzdrowski
3e
mgr Maria Kostuch
3f
mgr Karolina Laskowska - Treder
3g
mgr Izabela Bystron

 

SPIS NAUCZYCIELI

PRZEDMIOTY

NAUCZYCIELE

RELIGIA

  • Ks. Stanisław Mejer
  • mgr Mirosław Lange
ETYKA
  • mgr Aneta Lange

JĘZYK POLSKI

  • mgr Joanna Bigus
  • mgr Beata Grzenkowicz
  • mgr Maria Mejer – Kobiela
  • mgr Agnieszka Niklas
  • mgr Barbara Pisarek
  • mgr Paweł Pytka
  • mgr Gabriela Walkusz
  • mgr Grażyna Żakowska

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Irena Filipowicz
  • mgr Andrzej Gac
  • mgr Krystyna Gac
  • mgr Katarzyna Grzenkowicz
  • mgr Martyna Jaskulska
  • mgr Sabina Kobiela
  • mgr Jadwiga Ortmann – Ulatowska
  • mgr Maciej Skierka
  • mgr Joanna Tusk - Wolska
  • mgr Beata Węzeł

JĘZYK FRANCUSKI

  • mgr Janusz Petta
JĘZYK HISZPAŃSKI
  • mgr Joanna Tusk - Wolska
JĘZYK KASZUBSKI
  • mgr Barbara Pisarek
  • mgr Aleksandra Maciborska - Pytka

JĘZYK ŁACIŃSKI

  • mgr Maria Mejer – Kobiela

JĘZYK NIEMIECKI

  • mgr Hanna Dębska
  • mgr Emilia Leszkowska
  • mgr Lucyna Zelewska
JĘZYK NORWESKI
  • mgr Beata Węzeł

JĘZYK ROSYJSKI

  • mgr Łukasz Puzdrowski

WIEDZA O KULTURZE

  • mgr Agnieszka Niklas
  • mgr Barbara Pisarek

HISTORIA

  • mgr Edyta Januszewska
  • mgr Ryszard Leszkowski
  • mgr Ewa Marszałkowska
  • mgr Witold Wojewódka

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • mgr Andrzej Klasa
  • mgr Zdzisław Sokół
  • mgr Witold Wojewódka
  • mgr Edyta Januszewska

MATEMATYKA

  • mgr Żaneta Hinca
  • mgr Magdalena Lewna
  • mgr Elżbieta Klas
  • mgr Karolina Laskowska - Treder
  • mgr Violetta Ortmann
  • mgr Maria Szałach - Marcinkowska

FIZYKA

  • mgr Marian Gostkowski
  • mgr Maria Kostuch
  • mgr Karolina Laskowska - Treder
  • mgr Mirosław Regliński

CHEMIA

  • dr Anna Bychowska
  • mgr Ewa Kowaluk
  • mgr Maria Marszk

BIOLOGIA

  • mgr Izabela Bystron
  • mgr Zdzisław Sokół
  • mgr Bożena Wesołowska

GEOGRAFIA

  • mgr Alicja Jaworowska
  • mgr Andrzej Klasa
  • mgr Maria Stubińska

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • mgr Małgorzata Fularczyk
  • mgr Alicja Jaworowska
  • mgr Mirosław Szutenberg

INFORMATYKA

  • mgr Bożena Jażdżewska
  • mgr Maria Kostuch
  • mgr Mirosław Lange

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • mgr Małgorzata Fularczyk
PRZYGOTOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
  • mgr Ewa Bystron
  • mgr Izabela Bystron
PEDAGOG SZKOLNY
  • mgr Ewa Bystron
PSYCHOLOG
  • mgr Daria Bemowska
DORADZTWO ZAWODOWE
  • mgr Magdalena Plichta
  • mgr Zdzisław Sokół

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Wojciech Chlebba
  • mgr Zuzanna Cybula
  • mgr Ryszard Dawidowski
  • mgr Łukasz Jakubek
  • mgr Alina Michna
  • mgr Ewa Milewska - Krukowska
  • mgr Aleksandra Zabrocka
BIBLIOTEKA SZKOLNA
  • mgr Aneta Lange
  • mgr Gabriela Butowska