Kalendarium spotkań z rodzicami 2015/2016

data

godz.

Tematyka

03.09.2015

17.00

Spotkanie z rodzicami uczniów klas I

24.09.2015

17.00

17.45

Spotkanie z rodzicami uczniów klas III (omówienie procedur maturalnych)

Prezydium Rady Rodziców

02.12.2015

16.30

Śródokresowe spotkanie z rodzicami uczniów klas I- III

20.01.2016

17.00

Podsumowanie I semestru

26.04.2016

17.00

Śródokresowe spotkanie z rodzicami uczniów klas I – II

DYŻURY NAUCZYCIELI

L.p.

Nazwisko i imię

dzień

godzina

nr sali

1

Mejer- Kobiela Maria

po wcześniejszym umówieniu się przez sekretariat szkoły

201

2

Klas Elżbieta

poniedziałek

15.00 - 16.00

201

3

Wojewódka Witold

czwartek

15.00 – 16.00

201

4

Bemowska Daria

czwartek

15.00 – 16.00

9

5

Bychowska Anna

I poniedziałek m-ca

10.50 - 11.35

105

6

Bystron Izabela

I i III czwartek m-ca

12.40 - 13.25

105

7

Chlebba Wojciech

środa

12.40 - 13.25

sala gimn.

8

Cybula Zuzanna

piątek

9.50 – 10.35

sala gimn.

9

Dawidowski Ryszard

poniedziałek

11.45 - 12.30

sala gimn.

10

Dębska Hanna

I wtorek m-ca

12.40 – 13.25

105

11

ks. Draszanowski Mateusz

I środa m-ca

10.50 – 11.35

105

12

Filipowicz Irena

I środa m-ca

9.50 – 10.35

113

13

Fularczyk Małgorzata

I środa m-ca

8.55 – 9.40

217

14

Gac Andrzej

czwartek

10.50 – 11.35

117

15

Gac Krystyna

czwartek

15.00 – 16.00

117/110

16

Golanko Grażyna

piątek

11.45 – 12.40

105

17

Gostkowski Marian

I czwartek m-ca

13.25 – 14.20

105

18

Grzenkowicz Beata

I i II czwartek m-ca

13.30 – 14.30

106

19

Hinca Żaneta

III środa m-ca

9.50 – 10.35

105

20

Jakubek Łukasz

czwartek

16.45 - 17.30

sala gimn

21

Januszewska Edyta

II wtorek m-ca

11.45 – 12.30

105

22

Jaskulska Martyna

I wtorek m-ca

11.45 – 12.30

105

23

Jażdżewska Bożena

III czwartek m-ca

8.55 – 9.40

221

24

Klasa Andrzej

IV wtorek m-ca

9.50 – 10.35

105

25

Kobiela Sabina

poniedziałek

11.40 – 12.40

105

26

Kostuch Maria

I czwartek m-ca

15.15 – 16.00

108

27

Kowaluk Ewa

II poniedziałek m-ca

10.50- 11.35

5

28

Lange Mirosław

I środa m-ca

16.00-17.00

105

29

Laskowska-Treder Karolina

I poniedziałek m-ca

13.35 – 14.20

105

30

Leszkowski Ryszard

środa

10.30 – 11.30

105

31

Lewna Magdalena

ostatni poniedziałek m-ca

9.50 – 10.35

105

32

Marszałkowska Ewa

III poniedziałek m-ca

12.00 – 13.00

105

33

Michna Alina

poniedziałek

15.30 – 16.30

sala gimn

34

Milewska-Krukowska Ewa

środa

11.45 – 12.30

sala gimn

35

Niklas Agnieszka

I czwartek m-ca

12.30 – 13.30

105

36
Ortmann Violetta III wtorek m-ca
10.50 – 11.35
105
37
Ortmann - Ulatowska Jagoda II środa m-ca
14.25 – 15.10
213
38
Petta Janusz I piątek m-ca
9.50 – 10.35
105
39
Pisarek Barbara piątek
11.45 – 12.30
105
40
Plichta Magdalena IV środa m-ca
15.00 - 16.00
115
41
Puzdrowski Łukasz poniedziałek
13.35 – 14.20
213
42
Regliński Mirosław I czwartek miesiąca
10.50 - 11.35
203
43
Skierka Maciej piątek
14.25 – 15.10
105
44
Stubińska Maria środa
9.50 – 10.35
105
45
Szałach-Marcinkowska Maria ostatni poniedziałek m-ca
13.20 – 14.10
102
46
Tusk-Wolska Joanna I środa m-ca
11.45 - 12.30
105
47
Tuszyńska Paulina IV środa m-ca
15.00 – 16.00
9
48
Wesołowska Bożena I piątek m-ca
12.40 – 13.25
105
49
Węzeł Beata I piątek m-ca
11.00 – 11.45
105
50
Zelewska Lucyna poniedziałek
9,50 - 10.35
105